
Синтетичне мастило для гальмівної системи Liqui Moly Bremsen-Anti-Quietsch-Paste 0.1 кг
747 ₴
- В наявності
- Код: 3077
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
Синтетичне мастило для гальмівної системи LIQUI MOLY Bremsen-Anti-Quietsch-Paste 0,1 кг
Спеціальна синтетична високотемпературна паста з вмістом кераміки, призначена для гальмівної системи. Має дуже високу адгезію. Стійка до дії солей та потрапляння води. Зменшує та запобігає появі скрипів і шумів при роботі гальм, наприклад між гальмівною колодкою та опорою. Покращує надійність роботи гальмівної системи в цілому. Температурний діапазон застосування: від -40°C до +1200°C. Маса — 0,1 кг.
Для всієї гальмівної системи автомобілів. Для дискової гальмівної системи, кріплення, а також для барабанної гальмівної системи (посадочні місця).
Характеристики LIQUI MOLY Bremsen-Anti-Quietsch-Paste
| Бренд | LIQUI MOLY (Німеччина) |
| Тип засобу | Гальмівна паста (керамічна) |
| Маса | 0,1 кг |
| Робоча температура | від -40°C до +1200°C |
Властивості та переваги
- Дуже висока адгезія
- Стійкість до солей та води
- Зменшує та запобігає скрипам і шумам гальм
- Покращує надійність гальмівної системи
- Високотемпературна стійкість до +1200°C
Застосування
Перед обробкою засобом необхідно видалити бруд та іржу, використовуючи щітку, напилок та очищувач Schnell-Reiniger (арт. 1900). Після висихання змастити всі деталі та вузли пастою.
Не застосовувати на робочих поверхнях гальмівних колодок, гальмівних дисках і барабанах! Не застосовувати для направляючих супортів і для закладки під пильники!
Інформація про бренд LIQUI MOLY
LIQUI MOLY — німецька компанія, заснована у 1957 році. Є одним із провідних світових виробників моторних масел, мастильних матеріалів та автомобільної хімії. Продукція бренду виробляється виключно в Німеччині, що гарантує найвищу якість. LIQUI MOLY користується визнанням та має численні нагороди на міжнародних автомобільних виставках. Компанія також відома своєю участю в автоспорті, що підтверджує надійність та ефективність її продукції в екстремальних умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Liqui Moly |
| Об'єм рідини | 100 мл |
| Вага | 0.1 кг |
- Ціна: 747 ₴
