
Стійке універсальне мастило Liqui Moly Schmierfix 0.05 кг
288 ₴
- В наявності
- Код: 1080
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
Стійке універсальне мастило LIQUI MOLY Schmierfix 0,05 кг
Високоадгезійна прозора водовідштовхувальна смазка з дуже широким спектром застосування: на сервісних станціях, у гаражі, в побуті. Відмінно захищає від зносу, корозії та окислення, усуває скрегіт і скрип. Знижує тертя та знос. Стійка до впливу соляних розчинів та гарячої води. Температурний діапазон застосування: від -30°C до +100°C. Маса — 0,05 кг. Відповідає німецькому індустріальному стандарту DIN 51502 K1 G-30.
Для надійного змащування підшипників, шарнірів, направляючих ковзання, дверних замків та розсувних дахів.
Характеристики LIQUI MOLY Schmierfix
| Бренд | LIQUI MOLY (Німеччина) |
| Тип засобу | Універсальне мастило |
| Маса | 0,05 кг |
| Робоча температура | від -30°C до +100°C |
| Стандарт | DIN 51502 K1 G-30 |
Властивості та переваги
- Високоадгезійна
- Прозора
- Водовідштовхувальна
- Захищає від зносу, корозії та окислення
- Усуває скрегіт і скрип
- Стійка до соляних розчинів та гарячої води
Застосування
Для надійного змащування підшипників, шарнірів, направляючих ковзання, дверних замків та розсувних дахів.
Інформація про бренд LIQUI MOLY
LIQUI MOLY — німецька компанія, заснована у 1957 році. Є одним із провідних світових виробників моторних масел, мастильних матеріалів та автомобільної хімії. Продукція бренду виробляється виключно в Німеччині, що гарантує найвищу якість. LIQUI MOLY користується визнанням та має численні нагороди на міжнародних автомобільних виставках. Компанія також відома своєю участю в автоспорті, що підтверджує надійність та ефективність її продукції в екстремальних умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Liqui Moly |
| Об'єм рідини | 50 мл |
| Вага | 0.05 кг |
- Ціна: 288 ₴
