
Олива Motul 7.5W для мотовилок Fork Oil Light/Medium (1L) 101127/105926
1 122 ₴
- В наявності
- Код: 821701
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
MOTUL FORK OIL FACTORY LINE LIGHT/MEDIUM 7.5W
Високотехнологічна 100% синтетична гідравлічна рідина для амортизаційних вилок. Спеціально розроблена для перегонів і відповідає вимогам для спортивної підвіски. Клас в'язкості: 7.5W.
Гідравлічна рідина для всіх типів телескопічних вилок мотоциклів (класичних і перевернутих). Особливо рекомендується для вилок провідних виробників: SHOWA, KAYABA, OHLINS, WP. Рідина може змішуватися з іншими продуктами серії FACTORY LINE для досягнення необхідного класу в'язкості.
Характеристики MOTUL FORK OIL FACTORY LINE 7.5W
| Бренд | MOTUL (Франція) |
| Тип рідини | 100% синтетична |
| В'язкість SAE | 7.5W |
| Щільність за 20 °C | 0.838 г/см³ |
| В'язкість за 40 °C | 24.6 мм2/с |
| В'язкість за 100 °C | 4.9 мм2/с |
| Індекс в'язкості | 131 |
| Початок кристалізації | -45°C |
| Температура спалаху | 208°C |
Переваги MOTUL FORK OIL FACTORY LINE 7.5W
- 100% синтетична основа, створена для перегонових умов і тривалого збереження характеристик
- Оптимальний клас в'язкості 7.5 W (Light/Medium) для балансу між комфортом і контролем
- Зниження внутрішнього тертя в підвісці для підвищення чутливості та відгуку
- Висока стабільність і стійкість оливної плівки, ефективний захист від зношування
- Чудові протипінні й антикорозійні властивості, безпека для ущільнень
Інформація про бренд MOTUL
MOTUL — французька компанія з виробництва та продажу мастильних матеріалів для двигунів транспортних засобів і промисловості. MOTUL є першовідкривачем технології виробництва олій на основі складних ефірів (естерів). Підприємство було засноване 1853 року. Вся продукція виробляється на одному заводі у Франції (г. Вер-сюр-Марн), що гарантує високу та стабільну якість. MOTUL співпрацює з лідерами авто- та мотобудівлі: Kawasaki, Suzuki, BMW, Porsche, Honda, Yamaha. Система керування якістю сертифікована відповідно до ISO 9001 і QS 9000 (MOTUL — перша французька компанія, що отримала цей сертифікат). Країна реєстрації бренда — Франція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motul |
| Країна виробник | Франція |
| Об'єм рідини | 1 л |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Крос-номері | 821801; 822101; 822001; 30551-0010-99; 812701; 822201; 30553-0010-99; 822301 |
| Код запчастини | 821701 |
- Ціна: 1 122 ₴


