Blue Print, що входить до складу bilstein group, - це експерт із запасних частин для азіатських та європейських автомобілів з більш ніж 25-річним досвідом. Бренд пропонує широкий асортимент із більш ніж 24 000 найменувань, включаючи фільтри, гальмівні компоненти та деталі зчеплення, регулярно поповнюючи його новими позиціями. Компанія суворо контролює якість: інженери Blue Print порівнюють кожну деталь із оригінальними зразками, а постачальники відповідають стандартам ISO. Завдяки принципу "Right First Time" (Установка з першого разу), Blue Print гарантує точність, надійність та довговічність своїх автозапчастин, забезпечуючи безпроблемний ремонт вашого автомобіля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA104276 |
| Кросс-номери | 0 986 495 405; 0501-CX5F; 05P1748; 05P1748; 05P1957; 05P1957; 05P1957; 1016.0; 1016.0; 1195; 12-1791; 13.0460-5563.2; 1513 22; 1513.22; 1513.24; 1681163680; 1681221480; 182196; 182196; 182196; 182484; 20153; 207813; 21513.22; 21513.24; 22-0969-1 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 142 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Товщина внутрішньої накладки | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 Approved |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина 1 [мм] | 21 |
| Ширина [мм] | 61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 697 ₴







