Blue Print, що входить до складу bilstein group, - це експерт із запасних частин для азіатських та європейських автомобілів з більш ніж 25-річним досвідом. Бренд пропонує широкий асортимент із більш ніж 24 000 найменувань, включаючи фільтри, гальмівні компоненти та деталі зчеплення, регулярно поповнюючи його новими позиціями. Компанія суворо контролює якість: інженери Blue Print порівнюють кожну деталь із оригінальними зразками, а постачальники відповідають стандартам ISO. Завдяки принципу "Right First Time" (Установка з першого разу), Blue Print гарантує точність, надійність та довговічність своїх автозапчастин, забезпечуючи безпроблемний ремонт вашого автомобіля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT32257 |
| Кросс-номери | 0 986 AF2 336, 121-17111, 12545, 154705311120, 16014, 16014, 17801-46080, 17801-46080, 17801-46090, 20-02-280, 20280, 20F2046-JPN, 26-2344, 36LX003, 71-01517-SX, A-1173, A140380, A1485, A1493, A192, A192J, A63271, AG1690, ALA-1115, AZMT-41-030-1040 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 209 мм |
| Висота | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 55 |
| Довжина [мм] | 243 |
| Ширина [мм] | 209 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴




