WIX Filters пропонує широкий асортимент фільтрів, забезпечуючи якість, надійність та довговічність для легкових автомобілів, вантажівок та важкої техніки. Компанія з більш ніж 80-річним досвідом, заснована у Північній Кароліні, стала світовим лідером завдяки компетентним фахівцям, сучасним виробничим лініям та постійному контролю якості. У 1954 році WIX Filters запатентувала фільтр з нарізним з'єднанням "Twist of the wrist", встановивши новий стандарт у галузі. Сьогодні WIX Filters пропонує понад 16 000 найменувань продукції, включаючи паливні, масляні, повітряні, салонні фільтри, а також осушувачі повітря та гідравлічні фільтри. Продукція застосовується у найскладніших умовах автоспорту, підтверджуючи високу ефективність та безпеку. З 2016 року WIX Filters входить до групи MANN+HUMMEL, формуючи одну з найбільших компаній у сфері фільтраційних технологій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WF8101 |
| Виробник | WIX Filters |
| Кросс-номери | 0 450 905 273; 0 450 905 316; 0 450 905 945; 0 986 450 235; 0 986 AF8 156; 0 986 BF0 018; 100 201 0000; 100 201 0013; 10-0207; 152071760676; 1567 88; 1567 89; 1643631780; 170395; 173315PA0C; 17634; 17635; 1X 43 9155 A; 1X 43 9155 AA; 21230-1117-010-00 |
| Стан | Новий |
| Висота | 163 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 8 |
| Ø впускного отвору [мм] | 8 |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Висота [мм] | 163 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 56 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 241 ₴




