Bosch — всесвітньо відомий німецький виробник, заснований в 1886 році, який є лідером у розробці та постачанні автомобільних комплектуючих. світу, охоплює широкий спектр автозапчастин: від систем запалення та паливних насосів до електроніки та систем допомоги водієві Вибираючи Bosch, ви інвестуєте у безпеку, надійність та довговічність вашого автомобіля, отримуючи доступ до передових технологій та перевірених рішень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 424 433 |
| Кросс-номери | 05P2038, 13 0460 7314 2, 182270, 2169201, 2238301, 2238304, 302320, 573675J, 573675JD, 601693, 610442, 670585, 8DB 355 024-951, 8W0 698 151 AF, 8W0 698 151 AF, 8W0 698 151 AG, 8W0 698 151 AG, 8W0 698 151 BG, 8W0 698 151 BG, 8W0 698 151 BG |
| Стан | Новий |
| Товщина | 16.9 мм |
| Ширина | 155.2 мм |
| Висота | 63.8 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 63,8 |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 22383 |
| Товщина (мм) | 16,9 |
| Ширина [мм] | 155,2 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987473604 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 286 ₴






