
Колодки гальмівні (передні) Hyundai Tucson 15-/і40/іх35/Kia Sportage/Optima 10-/Soul 14-
1 692 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0 986 494 905
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
Bosch — всесвітньо відомий німецький виробник, заснований в 1886 році, який є лідером у розробці та постачанні автомобільних комплектуючих. світу, охоплює широкий спектр автозапчастин: від систем запалення та паливних насосів до електроніки та систем допомоги водієві Вибираючи Bosch, ви інвестуєте у безпеку, надійність та довговічність вашого автомобіля, отримуючи доступ до передових технологій та перевірених рішень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 494 905 |
| Кросс-номери | 05P1689, 05P2052, 13 0460 5526 2, 13 0460 5600 2, 13 0460 5647 2, 13 0470 5600 2, 13 0470 5647 2, 181826201, 181826202, 182277, 2130202, 2130222, 2130252, 2167602, 2232901, 2520501, 2520503, 2520504, 301324, 302476, 302701, 572612J, 572612JD, 573814J |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 137.9 мм |
| Висота | 61 мм |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 61 |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Номер WVA | 24501 |
| Товщина (мм) | 17,5 |
| Ширина [мм] | 137,9 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474420 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 692 ₴




