Bosch — всесвітньо відомий німецький виробник, заснований в 1886 році, який є лідером у розробці та постачанні автомобільних комплектуючих. світу, охоплює широкий спектр автозапчастин: від систем запалення та паливних насосів до електроніки та систем допомоги водієві Вибираючи Bosch, ви інвестуєте у безпеку, надійність та довговічність вашого автомобіля, отримуючи доступ до передових технологій та перевірених рішень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 451 103 357 |
| Кросс-номери | 018OS, 1112652, 15208 43G00, 15208 65005, 15208 65016, 15208 65210, 15208 7F400, 15208 G9903, 15208 U3401, 15208 W1194, 15208 W3401, 15208 W3403, 1520843G0A, 152087F40A, 2029, 2325600, 3707442, 5191624, AY100 NS009, C105, C209L, C222, CNS11223, DO1819 |
| Стан | Новий |
| Висота | 121 мм |
| Зовнішній діаметр | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтр для накручування |
| Висота [мм] | 121 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 94 |
| Кількість | 1 |
| Розмір нарізі | 3/4" 16 UNF-2B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴





