Bosch — всесвітньо відомий німецький виробник, заснований в 1886 році, який є лідером у розробці та постачанні автомобільних комплектуючих. світу, охоплює широкий спектр автозапчастин: від систем запалення та паливних насосів до електроніки та систем допомоги водієві Вибираючи Bosch, ви інвестуєте у безпеку, надійність та довговічність вашого автомобіля, отримуючи доступ до передових технологій та перевірених рішень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 479 A44 |
| Кросс-номери | 0 986 AB6 680, 08C17210, 08C1721X, 1815203539, 197456, 203539, 24 0110 0398 1, 297456, 313539, 320381020, 496104, 5542, 55422, 55422NC, 562764JC, 562764JC1, 58411 0U300, 58411 0U300, 6157000, 6157000, 672738, 92242200, 92242203, BDC6110, BDS1384, BG4564 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 100 |
| Висота [мм] | 44 |
| Діаметр центрування [мм] | 62,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 262 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 421 ₴






