Bosch — всесвітньо відомий німецький виробник, заснований в 1886 році, який є лідером у розробці та постачанні автомобільних комплектуючих. світу, охоплює широкий спектр автозапчастин: від систем запалення та паливних насосів до електроніки та систем допомоги водієві Вибираючи Bosch, ви інвестуєте у безпеку, надійність та довговічність вашого автомобіля, отримуючи доступ до передових технологій та перевірених рішень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 479 D12 |
| Кросс-номери | 08C06511, 18152033130, 197980, 2033130, 24 0112 0213 1, 3133130, 400551120, 400551152, 447 423 00 12, 447 423 04 12, 55727, 55727NC, 563262JC, 563262JC1, 6161600, 6161600, 672877, 672981, 92272703, A 447 423 00 12, A 447 423 04 12, BDC6169, BDS1187 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12 мм |
| Висота | 58 мм |
| Діаметр маточини | 15 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 58 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴





