Bosch — всесвітньо відомий німецький виробник, заснований в 1886 році, який є лідером у розробці та постачанні автомобільних комплектуючих. світу, охоплює широкий спектр автозапчастин: від систем запалення та паливних насосів до електроніки та систем допомоги водієві Вибираючи Bosch, ви інвестуєте у безпеку, надійність та довговічність вашого автомобіля, отримуючи доступ до передових технологій та перевірених рішень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 479 003 |
| Кросс-номери | 09 9355 10, 09 9355 11, 140800, 142069, 150340800, 150340820, 150340852, 1815341560, 197364, 201560, 24 0130 0118 1, 24 1130 0118 1, 311560, 34 11 6 750 267, 34 11 6 864 057, 341560, 351066120500, 360406003300, 54229, 54229HC, 54229PRO, 562340J |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Висота | 80.9 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120 |
| Висота [мм] | 80,9 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 348 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 031 ₴









