Bosch — всесвітньо відомий німецький виробник, заснований в 1886 році, який є лідером у розробці та постачанні автомобільних комплектуючих. світу, охоплює широкий спектр автозапчастин: від систем запалення та паливних насосів до електроніки та систем допомоги водієві Вибираючи Bosch, ви інвестуєте у безпеку, надійність та довговічність вашого автомобіля, отримуючи доступ до передових технологій та перевірених рішень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 479 A84 |
| Кросс-номери | 08C50111, 08C5011E, 08C5011X, 08C50175, 18153147160, 197583, 2047160, 24 0112 0210 1, 3147160, 3Q0 615 601 A, 3Q0 615 601 A, 3Q0 615 601 A, 3Q0 615 601 A, 3Q0 615 601 A, 3Q0615601, 3Q0615601, 3Q0615601, 3Q0615601, 496112, 55554, 55554NC, 563168JC |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12 мм |
| Висота | 48.3 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 9 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 48,3 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 976 ₴







