Bosch — всесвітньо відомий німецький виробник, заснований в 1886 році, який є лідером у розробці та постачанні автомобільних комплектуючих. світу, охоплює широкий спектр автозапчастин: від систем запалення та паливних насосів до електроніки та систем допомоги водієві Вибираючи Bosch, ви інвестуєте у безпеку, надійність та довговічність вашого автомобіля, отримуючи доступ до передових технологій та перевірених рішень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 487 941 |
| Кросс-номери | 440608J00K, 440608J00K, D4060JN00A, D4060JN00A |
| Стан | Новий |
| Ширина | 32.3 мм |
| Внутрішній діаметр барабану | 172 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній [мм] | 172 |
| Ширина [мм] | 32,3 |
| № артикула рекомендованого приладдя | [1987475417] |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 285 ₴




