Corteco, заснована в 1996 році як частина всесвітньо відомого концерну Freudenberg, є лідером у виробництві ущільнень, сальників та салонних фільтрів для вторинного ринку автозапчастин. Компанія постачає свою продукцію на конвеєри європейських та азіатських автовиробників, таких як BMW, Audi, Mercedes-Benz, що свідчить про її найвищу якість. Асортимент Corteco налічує понад 26 000 найменувань, включаючи сальники колінчастого та розподільчого валів, ступичні підшипники, маслознімні ковпачки, прокладки двигуна та салонні фільтри micronAir®. Corteco самостійно виробляє інноваційні матеріали для сальників, забезпечуючи їх гнучкість, міцність та довговічність, стійкість до високих температур та агресивних середовищ, що гарантує тривалу та надійну експлуатацію вашого автомобіля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 01020537B |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 72 мм |
| Зовнішній діаметр | 122 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Висота 2 [мм] | 13 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 72 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 122 |
| Тип нарізання | Ліва нарізь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 784 ₴





