SKF пропонує високоякісні підшипники, системи змащування та мехатроніку, забезпечуючи надійність та довговічність для вашого автомобіля та іншого обладнання. Заснована у 1907 році у Швеції, компанія є світовим лідером, приділяючи особливу увагу якості та інноваціям. Це призвело до нових стандартів та продуктів у підшипниковій індустрії. Продукція SKF, що охоплює близько 95% всіх існуючих типів та розмірів підшипників, поставляється на конвеєри таких відомих автовиробників як Audi, BMW, Mercedes-Benz, Ford, Honda та Volkswagen. Для ринку легкових автомобілів SKF випускає ступичні підшипники, водяні помпи, ремкомплекти та натяжні ролики. Для вантажного транспорту та автобусів доступні маточини у зборі, підшипники карданних валів та ремонтні комплекти КПП. Прихильність SKF до екологічної безпеки та енергозберігаючих технологій, а також використання продукції у Формулі-1 та MotoGP підтверджують найвищу якість, безпеку та зручність використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Код запчастини | VKDS 353003 |
| Кросс-номери | 11146150000; 12066; 1214171; 1305782080; 1844745; 270705; 36420; 3649901; 5094.69; 5094.69; 54060; 70610011; 819006910; 850010870; 945695; 985925; CISB7141; F85092; FSK6085; FSK6085K; L10870; TD1197W; 819 0069 10; 590070; 12066 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 63.5 мм |
| Висота | 52.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 45.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 52,5 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 24 |
| Довжина [мм] | 63,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 45,5 |
| парні номери артикулів | VKDS 353003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴




