
Фільтр повітряний VW T4 2.0-2.8 i/1.9-2.5 D 96-03
432 ₴
- В наявності
- Код: S 3085 A
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
UFI Filters, власник бренду SOFIMA, пропонує передові рішення в галузі фільтрації та терморегуляції, забезпечуючи надійність та довговічність для широкого спектру транспортних засобів. Заснована у 1971 році в Італії, UFI є світовим лідером, чиї інноваційні продукти використовуються від Ferrari та команд Формули-1 до європейських космічних кораблів. Компанія постачає повний спектр повітряних, масляних, паливних, салонних, гідравлічних та охолодних фільтрів, а також систем терморегуляції, задовольняючи потреби майже всіх марок автомобілів, мотоциклів, комерційного та сільськогосподарського транспорту. Бренд SOFIMA, призначений для ринку запасних частин, гарантує той самий рівень якості, інновацій та технологій, що й для оригінального обладнання. Каталог SOFIMA містить понад 2800 найменувань, що охоплюють понад 96% європейського автопарку. Безліч сертифікатів, таких як ISO14001, ISO9001 та IATF16949, підтверджують найвищі стандарти якості та безпеки. Вибираючи SOFIMA, ви отримуєте зручність використання та впевненість у надійному захисті систем вашого автомобіля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sofima |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | S 3085 A |
| Кросс-номери | 074129620; 0986626806; 1 457 433 747; 107 000; 112 129 0016; 11209; 1457433747; 1500145; 153071762346; 16569; 16569; 16569; 1682269880; 1710670; 2133127; 26-0161; 28.0002-0037.2; 29198-LF-PCS-MS; 30.085.00; 312595; 313969; 50013286; 585107; 70297; 70297 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 281 мм |
| Ширина | 219 мм |
| Висота | 62 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 62 |
| Довжина [мм] | 281 |
| Ширина [мм] | 219 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴




