
Колодки гальмівні (передні) Dacia Logan 04-/Renault 11/19/21/Peugeot 205/309 Q+ (з датчиками)
1 101 ₴
- В наявності
- Код: 2146304
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TEXTAR, частина всесвітньо відомого концерну TMD Friction Group, пропонує високоякісні компоненти гальмівної системи, забезпечуючи надійність, безпеку та довговічність вашого автомобіля. Німецька компанія спеціалізується на виробництві малошумних колодок зі зниженим виділенням пилу, а також полегшених колодок, що сприяють економії палива, таких як TEXTAR EPAD та TEXTAR LIGHT-WEIGHT. TEXTAR пропонує широкий асортимент елементів гальмівної системи для легкових, спортивних та комерційних автомобілів, включаючи автобуси. Всі виробничі лінії сертифіковані за QS 9000 та DIN EN ISO 9001. Продукція, що поставляється на вторинний ринок, має ту саму якість, що й компоненти для конвеєрного складання. Суворі багатокілометрові випробування в реальних умовах та багатогодинні тести на стендах, а також постачання на конвеєри BMW, Mercedes-Benz, Ford, Toyota, VW та інших автовиробників гарантують зручність використання та чудову ефективність гальм вашого транспорту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 2146304 |
| Кросс-номери | 1611460280; 1611460280; 1617250880; 410602192R; 410609342R; 425041; 425041; 425070; 425070; 425310; 425310; 6000008018; 6000008126; 6001547619; 6001547911; 6025070807; 6025071042; 7701130036; 7701201669; 7701201773; 7701201774; 7701201775; 7701202284 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100.1 мм |
| Висота | 64.8 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| WVA номер | 21463 |
| Висота [мм] | 64,8 |
| Висота паковання [см] | 8 |
| Датчик зношування | вмик. датчик зносу |
| Довжина паковання [см] | 12,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівних сателітів |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 1 |
| Товщина (мм) | 18,2 |
| Гальмівне встановлення | Lucas |
| Ширина [мм] | 100,1 |
| Ширина упаковки [см] | 8,1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 101 ₴






