VALEO, французька компанія, заснована в 1923 році, є провідним виробником та постачальником автомобільних комплектуючих та запасних частин, що забезпечують надійність та довговічність вашого автомобіля. Штаб-квартира компанії розташована у Парижі. VALEO пропонує широкий асортимент продукції, включаючи системи зчеплення, освітлення, охолодження двигуна, електронного керування двигуном, гальмівні та кліматичні системи. Компанія також постачає обладнання для станцій технічного обслуговування. З 191 заводом у 33 країнах світу та 59 науково-дослідними центрами, VALEO обслуговує безліч автомобільних компаній, таких як BMW, Ford, General Motors, Renault та Citroen. Продукція VALEO гарантує безпеку та зручність використання, а також оптимальну продуктивність вашого автомобіля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 822701 |
| Кросс-номери | 35307; 8FC 351 300-691; 8FC 351 300-691; 8FC 351 300-694; 8FC 351 300-694; 8FC351300691; 8FC351300691; 8FC351300694; 8FC351300694; 94715; 996 573 111 00; 99657311100; 997 573 911 01; 99757391101; AC317000P; AC317000S; PR5038 |
| Стан | Новий |
| Ширина ядра радіатора | 346 мм |
| Довжина ядра радіатора | 268 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 268 |
| Ширина решітки [мм] | 346 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 813 ₴






