
Колодки гальмівні (задні) MB GLE-class (V167) 18- (Trw)
3 282 ₴
- В наявності
- Код: 22723.190.3
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Otto Zimmermann понад п'ять десятиліть розробляє, виробляє та продає високотехнологічні гальмівні автокомпоненти, забезпечуючи надежність, довговічність та безпеку вашого автомобіля. Гальмівні диски Zimmermann довели свої високі експлуатаційні характеристики ще у перших автомобілях, які стандартно укомплектовувалися дисковими гальмами. Виробничі потужності у Зінсгаймі, Німеччина значно розширені. Деталі виготовляються на нових виробничих лініях з дотриманням високих критеріїв якості. Комп'ютеризоване обладнання гарантує найкоротші терміни виробництва та забезпечує незмінну якість. Асортимент компанії включає понад 4000 позицій, доступних у більш ніж 60 країнах, а саме: гальмівні диски, барабани, колодки та супорти для легкових та легких комерційних автомобілів. Zimmermann пропонує стандартні, спортивні (перфоровані) гальмівні диски та преміальну лінійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22723.190.3 |
| Кросс-номери | 000 420 2106; 000 420 4002; 000 420 4102; 000 420 7303; 1274.0; 13.0460-2659.2; 13.0470-2659.2; 182371-203; 2272303; 302931; 35323; 8DB 355 040-691; A 000 420 2106; A 000 420 4002; A 000 420 4102; A 000 420 7303; FDB5375; GDB2372; P 50 168; RA.1315.0 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 132 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 60 |
| Висота 2 [мм] | 70 |
| Гальмівна система | TRW |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з напрямною пластиною |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Товщина (мм) | 19 |
| Ширина [мм] | 132 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 282 ₴






