
Колодки гальмівні (передні) MB C-class (S204/W204)/E-class (S212/W212) 07- (Lucas)
2 499 ₴
- В наявності
- Код: 24306.205.1
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Otto Zimmermann понад п'ять десятиліть розробляє, виробляє та продає високотехнологічні гальмівні автокомпоненти, забезпечуючи надежність, довговічність та безпеку вашого автомобіля. Гальмівні диски Zimmermann довели свої високі експлуатаційні характеристики ще у перших автомобілях, які стандартно укомплектовувалися дисковими гальмами. Виробничі потужності у Зінсгаймі, Німеччина значно розширені. Деталі виготовляються на нових виробничих лініях з дотриманням високих критеріїв якості. Комп'ютеризоване обладнання гарантує найкоротші терміни виробництва та забезпечує незмінну якість. Асортимент компанії включає понад 4000 позицій, доступних у більш ніж 60 країнах, а саме: гальмівні диски, барабани, колодки та супорти для легкових та легких комерційних автомобілів. Zimmermann пропонує стандартні, спортивні (перфоровані) гальмівні диски та преміальну лінійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24306.205.1 |
| Кросс-номери | 0 986 494 593; 0 986 494 667; 000 420 0305; 000 420 8504; 005 420 0820; 005 420 0820; 005 420 0920; 005 420 0920; 005 420 1220; 005 420 1220; 005 420 1520; 005 420 1520; 006 420 7120; 006 420 7120; 007 420 1620; 007 420 5520; 007 420 5520; 007 420 5620 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 72 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 72 |
| Гальмівна система | LUCAS |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Товщина (мм) | 20 |
| Ширина [мм] | 146 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴




