
Колодки гальмівні (задні) MB M-class (W166)/GL-class (X166)/AMG (W176) 2.1D-5.5 11- (TRW)
2 564 ₴
- В наявності
- Код: 25215.190.1
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Otto Zimmermann понад п'ять десятиліть розробляє, виробляє та продає високотехнологічні гальмівні автокомпоненти, забезпечуючи надежність, довговічність та безпеку вашого автомобіля. Гальмівні диски Zimmermann довели свої високі експлуатаційні характеристики ще у перших автомобілях, які стандартно укомплектовувалися дисковими гальмами. Виробничі потужності у Зінсгаймі, Німеччина значно розширені. Деталі виготовляються на нових виробничих лініях з дотриманням високих критеріїв якості. Комп'ютеризоване обладнання гарантує найкоротші терміни виробництва та забезпечує незмінну якість. Асортимент компанії включає понад 4000 позицій, доступних у більш ніж 60 країнах, а саме: гальмівні диски, барабани, колодки та супорти для легкових та легких комерційних автомобілів. Zimmermann пропонує стандартні, спортивні (перфоровані) гальмівні диски та преміальну лінійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25215.190.1 |
| Кросс-номери | 0 986 494 771; 0 986 494 783; 0 986 495 403; 000 420 1705; 000 420 6504; 000 420 6704; 000 420 8104; 000 420 8704; 006 420 3320; 006 420 3420; 006 420 3520; 006 420 4020; 006 420 4120; 006 420 6320; 006 420 6820; 007 420 7720; 007 420 8220; 007 420 8320 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 116 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 50 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 50 |
| Висота 2 [мм] | 60 |
| Гальмівна система | TRW |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Товщина (мм) | 18 |
| Ширина [мм] | 116 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 564 ₴





