
Колодки гальмівні (задні) MB A-class (W176)/B-class (W246) 11- (TRW)
1 904 ₴
- В наявності
- Код: 24848.185.1
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Otto Zimmermann понад п'ять десятиліть розробляє, виробляє та продає високотехнологічні гальмівні автокомпоненти, забезпечуючи надежність, довговічність та безпеку вашого автомобіля. Гальмівні диски Zimmermann довели свої високі експлуатаційні характеристики ще у перших автомобілях, які стандартно укомплектовувалися дисковими гальмами. Виробничі потужності у Зінсгаймі, Німеччина значно розширені. Деталі виготовляються на нових виробничих лініях з дотриманням високих критеріїв якості. Комп'ютеризоване обладнання гарантує найкоротші терміни виробництва та забезпечує незмінну якість. Асортимент компанії включає понад 4000 позицій, доступних у більш ніж 60 країнах, а саме: гальмівні диски, барабани, колодки та супорти для легкових та легких комерційних автомобілів. Zimmermann пропонує стандартні, спортивні (перфоровані) гальмівні диски та преміальну лінійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 24848.185.1 |
| Кросс-номери | 0 986 494 664; 0 986 494 790; 0 986 495 348; 000 420 0605; 000 420 7604; 006 420 2320; 006 420 7920; 006 420 8020; 006 420 8120; 006 420 8320; 007 420 3420; 007 420 9420; 007 420 9520; 007 420 9520; 007 420 9620; 008 420 2320; 008 420 2320 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 107 мм |
| Висота | 59 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 59 |
| Гальмівна система | TRW |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Товщина (мм) | 19 |
| Ширина [мм] | 107 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 904 ₴





