
Колодки гальмівні (передні) MB Sprinter 208-316 96- (Ate)
1 553 ₴
- В наявності
- Код: 21576.205.1
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Otto Zimmermann понад п'ять десятиліть розробляє, виробляє та продає високотехнологічні гальмівні автокомпоненти, забезпечуючи надежність, довговічність та безпеку вашого автомобіля. Гальмівні диски Zimmermann довели свої високі експлуатаційні характеристики ще у перших автомобілях, які стандартно укомплектовувалися дисковими гальмами. Виробничі потужності у Зінсгаймі, Німеччина значно розширені. Деталі виготовляються на нових виробничих лініях з дотриманням високих критеріїв якості. Комп'ютеризоване обладнання гарантує найкоротші терміни виробництва та забезпечує незмінну якість. Асортимент компанії включає понад 4000 позицій, доступних у більш ніж 60 країнах, а саме: гальмівні диски, барабани, колодки та супорти для легкових та легких комерційних автомобілів. Zimmermann пропонує стандартні, спортивні (перфоровані) гальмівні диски та преміальну лінійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 21576.205.1 |
| Кросс-номери | 0 986 424 218; 002 420 3920; 002 420 9920; 004 420 5520; 008 420 4220; 0578.00; 13.0460-7196.2; 141104; 21576 00 703 10; 23990 00 703 10; 23990.205.1; 2399002; 265.0; 265.1; 571844J; 573190J; 8DB 355 014-481; 901 421 0410; 901 421 0510; 901 421 0610 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 65 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 65 |
| Гальмівна система | ATE |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Номер WVA | 21576 |
| Товщина (мм) | 20 |
| Ширина [мм] | 156 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 553 ₴





