
Колодки гальмівні (передні/задні) VW Crafter 2.0TDI 16- (CBI) (163.6x67.4x20.7) (з аксесуарами)
3 400 ₴
- В наявності
- Код: 22147.210.2
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Otto Zimmermann понад п'ять десятиліть розробляє, виробляє та продає високотехнологічні гальмівні автокомпоненти, забезпечуючи надежність, довговічність та безпеку вашого автомобіля. Гальмівні диски Zimmermann довели свої високі експлуатаційні характеристики ще у перших автомобілях, які стандартно укомплектовувалися дисковими гальмами. Виробничі потужності у Зінсгаймі, Німеччина значно розширені. Деталі виготовляються на нових виробничих лініях з дотриманням високих критеріїв якості. Комп'ютеризоване обладнання гарантує найкоротші терміни виробництва та забезпечує незмінну якість. Асортимент компанії включає понад 4000 позицій, доступних у більш ніж 60 країнах, а саме: гальмівні диски, барабани, колодки та супорти для легкових та легких комерційних автомобілів. Zimmermann пропонує стандартні, спортивні (перфоровані) гальмівні диски та преміальну лінійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 22147.210.2 |
| Кросс-номери | 0 986 424 929; 1173.0; 13.0460-3886.2; 142284; 1830.00; 21830.00; 22147 00 703 00; 2214701; 2247154; 2N0 698 151; 55022247154; 573831J; 601762; 65508206000; 872023; 8DB 355 032-921; FVR5067; LP3410; P 85 169; RA.1220.0; 13.0460-3886.2; 2214701; 209256 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 164 мм |
| Висота | 67 мм |
| Товщина | 21 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 67 |
| Гальмівна система | CBI |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з напрямною пластиною |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Товщина (мм) | 21 |
| Ширина [мм] | 164 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 400 ₴



