
Колодки гальмівні (передні) Jeep Grand Cherokee IV 3.0-6.4/MB M-class (W166) 10- (193x64x19) (Ate)
2 505 ₴
- В наявності
- Код: 25192.190.1
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Otto Zimmermann понад п'ять десятиліть розробляє, виробляє та продає високотехнологічні гальмівні автокомпоненти, забезпечуючи надежність, довговічність та безпеку вашого автомобіля. Гальмівні диски Zimmermann довели свої високі експлуатаційні характеристики ще у перших автомобілях, які стандартно укомплектовувалися дисковими гальмами. Виробничі потужності у Зінсгаймі, Німеччина значно розширені. Деталі виготовляються на нових виробничих лініях з дотриманням високих критеріїв якості. Комп'ютеризоване обладнання гарантує найкоротші терміни виробництва та забезпечує незмінну якість. Асортимент компанії включає понад 4000 позицій, доступних у більш ніж 60 країнах, а саме: гальмівні диски, барабани, колодки та супорти для легкових та легких комерційних автомобілів. Zimmermann пропонує стандартні, спортивні (перфоровані) гальмівні диски та преміальну лінійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 25192.190.1 |
| Кросс-номери | 0 986 494 672; 000 420 1305; 000 420 3302; 000 420 9600; 006 420 3820; 006 420 3920; 007 420 8020; 007 420 8120; 07.D435.12; 13.0460-7282.2; 13.0470-7282.2; 1430.10; 16900; 181988; 25190 00 551 00; 2519201; 2519202; 2AMV3369AA; 2AMV4386AA; 573459J |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 64 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 64 |
| Гальмівна система | ATE |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 19 |
| Ширина [мм] | 193 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 505 ₴





