
Колодки гальмівні (передні/задні) MB Sprinter 408-416/VW LT 46 96-
2 087 ₴
- В наявності
- Код: 29153.200.1
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Otto Zimmermann понад п'ять десятиліть розробляє, виробляє та продає високотехнологічні гальмівні автокомпоненти, забезпечуючи надежність, довговічність та безпеку вашого автомобіля. Гальмівні диски Zimmermann довели свої високі експлуатаційні характеристики ще у перших автомобілях, які стандартно укомплектовувалися дисковими гальмами. Виробничі потужності у Зінсгаймі, Німеччина значно розширені. Деталі виготовляються на нових виробничих лініях з дотриманням високих критеріїв якості. Комп'ютеризоване обладнання гарантує найкоротші терміни виробництва та забезпечує незмінну якість. Асортимент компанії включає понад 4000 позицій, доступних у більш ніж 60 країнах, а саме: гальмівні диски, барабани, колодки та супорти для легкових та легких комерційних автомобілів. Zimmermann пропонує стандартні, спортивні (перфоровані) гальмівні диски та преміальну лінійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 29153.200.1 |
| Кросс-номери | 0 986 424 832; 000 423 7110; 002 420 4120; 002 420 4220; 004 420 1520; 004 420 2420; 004 420 2620; 005 420 8620; 008 420 4620; 0614.00; 13.0460-7909.2; 141126-203; 223332; 2614.00; 271.1; 29076.200.1; 2915301; 2915309560; 2D0 698 151 A; 2D0 698 151 B |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 164 мм |
| Висота | 73 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 73 |
| Гальмівна система | PERROT |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Товщина (мм) | 20 |
| Ширина [мм] | 164 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 087 ₴









