
Колодки гальмівні (задні) MB Sprinter 509-519 CDI/VW Crafter 50 06- (спарка) (Bosch)
2 097 ₴
- В наявності
- Код: 29217.205.1
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Otto Zimmermann понад п'ять десятиліть розробляє, виробляє та продає високотехнологічні гальмівні автокомпоненти, забезпечуючи надежність, довговічність та безпеку вашого автомобіля. Гальмівні диски Zimmermann довели свої високі експлуатаційні характеристики ще у перших автомобілях, які стандартно укомплектовувалися дисковими гальмами. Виробничі потужності у Зінсгаймі, Німеччина значно розширені. Деталі виготовляються на нових виробничих лініях з дотриманням високих критеріїв якості. Комп'ютеризоване обладнання гарантує найкоротші терміни виробництва та забезпечує незмінну якість. Асортимент компанії включає понад 4000 позицій, доступних у більш ніж 60 країнах, а саме: гальмівні диски, барабани, колодки та супорти для легкових та легких комерційних автомобілів. Zimmermann пропонує стандартні, спортивні (перфоровані) гальмівні диски та преміальну лінійку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 29217.205.1 |
| Кросс-номери | 0 986 494 122; 004 420 8120; 005 420 7420; 006 420 2220; 006 420 4520; 10 91 6709; 111 658; 1170543; 1247.00; 13.0460-3842.2; 141849; 141849-203; 16709; 21247.00; 2921702; 2921709560; 2E0 698 451 A; 2E0 698 451 B; 37554; 5502223365; 604832; 626.1294 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 78 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 78 |
| Гальмівна система | BOSCH |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Товщина (мм) | 20 |
| Ширина [мм] | 165 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 097 ₴



