
Фільтр повітряний Honda Accord VIII 3.5 V6 07-12
242 ₴
- В наявності
- Код: HA-8629
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Honda Accord VIII 3.5 V6 07-12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 17220R70A00, 20-04-463, 20463, ADH22285, FA-463S, N1324089, HA-8629 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 259 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 45 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 45 |
| Довжина [мм] | 259 |
| Ширина [мм] | 205 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242 ₴



