
Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.5dCi 01- (з поролоном)
326 ₴
- В наявності
- Код: 31264
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.5dCi 01- (з поролоном)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 4B0 005, 06010030, 06010030ECO, 11346, 12-0682, 121-13087, 1500131, 1512-4194, 152071758690, 154703454360, 154703702490, 154705549970, 15B-70908, 1680351280, 1689024280, 1691049180, 1715077, 20-01-100, 20100, 20F9231-JPN, 223464, 241, 26-1319 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 62 |
| Довжина [мм] | 378 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з попереднім фільтром |
| Ширина [мм] | 82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326 ₴





