
Фільтр повітряний Fiat Brava/Marea 96-02
322 ₴
- В наявності
- Код: 1 457 433 265
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Fiat Brava/Marea 96-02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1 457 433 265, 1 457 433 461, 1444 Q6, 2550, 3006000, 3006500, 3006600, 3011000, 428AP, 46481588, 46520658, 46520658, 46812281, 60811900, 60811900, 60813798, 60815000, 60815000, 60901, 71736153, 71754082, 71754082, 71754157, 7768720, 7768720, 7786184 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Висота | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 246 |
| Ширина [мм] | 169 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322 ₴






