Фільтр повітряний Honda Accord VI 98-03
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 17220PDAE01, 17220PDEE01, 17220PDFE01, 1987429185, 2004424, 2718, 3023100, 585330, 8404, 8671014125, A1752, ADH22240, ADH22241, AG1478, AI-5284, AI-5284, AP102/2, C2726, CA9489, CHN12001, E147229, E664L, ELP9088, FA424S, GAF483, GFE2633, H132A40, HA8638 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 274 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 274 |
| Ширина [мм] | 164 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 ₴




