Фільтр повітряний Hyundai Atos 1.1 03-10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 183842, 184323, 200H011, 2811302750, 2811305700, 2811305701, 3030700, 3062000, A1418, A2364, ADG022103, ADG02276, ADG02278, AP107/4, AP107/6, C2742, C28005, CA10912, E1193L, E1212L, ELP9305, ELP9398, F026400168, F026400273, FAH11S, FCA2033, HA678 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 274 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 34 |
| Довжина [мм] | 274 |
| Ширина [мм] | 168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338 ₴




