
Фільтр повітряний Chrysler PT Cruiser 1.6-2.4 00-10
366 ₴
- В наявності
- Код: A1395
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Chrysler PT Cruiser 1.6-2.4 00-10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 04891691AA, 2009918, 3065900, 4891691AA, 49067, 83067, 9067, A1395, A25634, ADA102238, AF4011, C2683, CA10192, E1187L, FA918S, K04891691AA, LX1661, PA7675, PA7675, LX 1661 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 43 |
| Довжина [мм] | 257 |
| Ширина [мм] | 162 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴




