Фільтр повітряний Toyota Yaris1.4D 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1611157380, 178010N030, 178010N040, 178010N040, 178010N040C, 184343, 2002269, 3047000, 43711782, 585294, 776094, 8660003760, A1325, A2295, ADT322109, AP178/2, C3088, C3088/1, CA10652, E1194L, ELP9378, F026400140, F026400746, FA269S, FA3427, GAF233 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 306 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 60 |
| Довжина [мм] | 306 |
| Ширина [мм] | 140 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴



