Фільтр повітряний Fiat Stilo 1.6 01-08
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1457433155, 2722, 3013600, 34408, 46809150, 46809151, 585280, 8247, 8671014108, A1116, A2032, A38269, ADL142237, AG1490, AI-5248, AI-5248, AP092/4, C2892, CA9327, E147225, E572L, EAF494, EL9018, ELP3991, FA3315, FA3315, GAF105, GFE2648, HP2220, LX1073 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 49 |
| Довжина [мм] | 280 |
| Ширина [мм] | 158 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴





