
Фільтр повітряний Subaru Forester/Impreza 95-05
397 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 781
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Subaru Forester/Impreza 95-05
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 626 804, 1 987 429 051, 1112655, 1378054LA0, 1378054LA0000, 16500 2J201, 16500 V0100, 16546 0Z000, 16546 1W900, 16546 3J400, 16546 6J400, 16546 70J00, 16546 70J10, 16546 70Y10, 16546 74500, 16546 74S00, 16546 74S00, 16546 AA010, 16546 AA020 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 281 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Висота | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 35 |
| Довжина [мм] | 279 |
| Ширина [мм] | 168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 397 ₴



