
Фільтр повітряний Suzuki Grand Vitara 2.0/2.5i 95-
401 ₴
- В наявності
- Код: 1 457 433 956
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Suzuki Grand Vitara 2.0/2.5i 95-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1 457 433 956, 13780 65D10 000, 13780 77E00, 13780 77E00 000, 13780-65D10, 13780-77E00, 1378077EU0, 1378077EU0000, 17801-77E00, 25311970, 2591, 30 025 009, 30025009, 3046000, 60222, 867AP, 91174457, A 2010, A1102, A1340, A25219, A35219, A956, ADK82219 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 227 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 53.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 53,5 |
| Довжина [мм] | 227 |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 401 ₴





