
Фільтр повітряний Hyundai I10 1.1 CRDI 08-11
424 ₴
- В наявності
- Код: A1468
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Hyundai I10 1.1 CRDI 08-11
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 200HH17, 281130X100, 3049600, A1468, A2406, ADG02291, ADG02298, ALA1915, AP107/2, C30008, CA11200, E1236L, ELP9324, F026400416, FA662z, J1320539, LX2793, MA3153, MD8536, MD8536, N1320539, N1320539, P508, PA7703, PC3153E, S0416, S3496A, SAP2958, U957/606 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 91 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 63 |
| Довжина [мм] | 293 |
| Ширина [мм] | 91 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴



