Фільтр повітряний VW Sharan 95-10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 01509, 1 017 035, 1 102 785, 1 457 433 742, 105 764, 112 129 0022, 11290208701, 1159, 12-0194, 1500167, 1512-1019, 154096554810, 15B-1394, 16593, 16593, 1712230, 180032110, 194, 2133527, 26-0159, 28.0002-0105.2, 2F0141, 30.090.00, 30.090.00, 312597 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Висота | 195 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 48 |
| Довжина [мм] | 308 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з попереднім фільтром |
| Ширина [мм] | 212 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433 ₴







