
Фільтр повітряний Smart Fortwo 0.8CDTI/1.0 07-
439 ₴
- В наявності
- Код: A1509
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Smart Fortwo 0.8CDTI/1.0 07-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 0010940301, 0010940301, 108325, 1667444680, 200MM03, 3046600, 43711952, A0010940301, A0010940301, A1509, A2441, ADU172204, AP195/2, C2716, C2716/1, CA10604, E1002L, ELP9316, F026400144, FA3446, FAM03S, IAF1367, LFAF518, LFAF518, LX2034, MD8380, MD8380 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 112 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 36 |
| Довжина [мм] | 270 |
| Ширина [мм] | 112 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴



