Фільтр повітряний VW Caddy 1.4 00-04
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 3018400, 6K0 129 620 C, 6K0 129 620 C, A1045, AP1832, C42871, CA9446, E322L01, EAF516, ELP9079, ELP9079, F 026 400 019, LX 954, LX 954, MAP60030, PA7389, PC2546E, S3184A, WA6695, LX 571/1, WA6373, 103190, A1045, B12808, WA6695, 112 129 0019, LX 571/1 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 417 мм |
| Ширина | 187.5 мм |
| Висота | 31.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 31,5 |
| Довжина [мм] | 417 |
| Ширина [мм] | 187,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447 ₴





