
Фільтр повітряний Hyundai Elantra/i30/Kia Cee'd 1.4-2.0D 05-
435 ₴
- В наявності
- Код: F 026 400 063
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Hyundai Elantra/i30/Kia Cee'd 1.4-2.0D 05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 28113 0Q000, 28113 2H000, 28113 2H000, 3045400, A1302, ADG02281, AG 138 2, AP1777, ARL2334, C2029, CA10470, CKI12268, E1038L, ELP9268, F 026 400 063, J1320323, LX 275 2, LX 2752, LX 3505, MD8336, PA7570, WA9581, WH 2023, 49440473, WA9581, ADG02281 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 190 |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴





