
Фільтр повітряний Toyota Rav 4 II 2.0WTi 94-05
474 ₴
- В наявності
- Код: A1318
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Toyota Rav 4 II 2.0WTi 94-05
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1780128010, 1987429163, 2002284, 27268, 3033800, 585240, 8472, 8671014096, A1318, A2300, ADT32267, AG1572, AI-5514, AI-5514, ALA1118, AP142/5, C3725, CA9359, E147249, E751L, ELP3928, FA284S, FA3287, FA3287, GAF248, GFE2834, GFE2896, IAF1478, J1322078 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 54 |
| Довжина [мм] | 375 |
| Ширина [мм] | 136 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 474 ₴



