
Фільтр повітряний VW Passat 2.0TSI/FSI 05-12
489 ₴
- В наявності
- Код: A1259
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний VW Passat 2.0TSI/FSI 05-12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 06F133843A, 06F133843A, 06F133843A, 06F133843A, 06F133843A, 109214, 1457433102, 3031500, 585356, 8517, 8660003136, A1259, A2225, ADV182223, AG1743, AI-5440, AI-5440, AP149/8, C41110, CA10256, E147306, E662L, EAF633, ELP9111, FA3337, GAF171, HP2249 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 404 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 37 |
| Довжина [мм] | 404 |
| Ширина [мм] | 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴


