
Фільтр повітряний Peugeot Partner 1.6 16V 01-
495 ₴
- В наявності
- Код: A1142
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Peugeot Partner 1.6 16V 01-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1444CF, 1444EC, 1444EC, 1444EE, 1444VH, 1444VH, 1444X0, 1444X1, 1444X1, 1457433159, 1457433325, 1616247680, 2735, 3018600, 30751, 43711308, 585049, 8282, 9643163280, A1142, A2077, ADP152210, AG1504, AI-5252, AI-5252, AP130/8, C3485, C3485/2, CA9314 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 56 |
| Довжина [мм] | 335 |
| Ширина [мм] | 102 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴


