
Фільтр повітряний Kia Soul II 1.6 CRDi/CVVT/GDI/TGDI 14-18
509 ₴
- В наявності
- Код: C 26 033
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Kia Soul II 1.6 CRDi/CVVT/GDI/TGDI 14-18
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0 986 4B0 018, 153071760742, 1638026680, 28113-B2000, 60599, 71760742, 8550500600, A1860, A2653, AG 1728, AP 122/8, CA12489, CAF101320P, J1320336, KA-1558, P689, PA3655, PA7874, SB2454, WA9772, HA-727, AF1876s, AF7000, C 25 016, WH 982, S 3594 A |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 54 |
| Довжина [мм] | 256 |
| Ширина [мм] | 146 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 509 ₴



