Фільтр повітряний Ford Ka 1.3/1.6i 96-08
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1089896, 27601, 3029400, 38280, 585176, 8422, A1346, A2538, ADF122207, AG1550, AI-5525, AI-5525, AP156/1, AP1561, C2687, CA8736, CA9759, E147257, E600L, ELP9336, F026400096, FA3289, FA3289, GAF402, HAF416, HP2270, LX1474, MA3129, MD8080, MD8080, PA3175 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 256 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 45 |
| Довжина [мм] | 256 |
| Ширина [мм] | 218 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 511 ₴



