
Фільтр повітряний MB C-class (W202)/M-class (W163) 93-
494 ₴
- В наявності
- Код: 1 457 433 752
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний MB C-class (W202)/M-class (W163) 93-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 004 094 13 04, 1 457 433 600, 1 457 433 752, 1 457 433 817, 14574337520B0, 205AP, 2459, 25177077, 2594, 2603, 3003700, 3011900, 42525, 604 094 00 04, 604 094 00 04 28, 604 094 01 04, 604 094 03 04, 604 094 04 04, 604 094 13 04, 604 094 13 04 10 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 228 мм |
| Ширина | 294 мм |
| Висота | 57.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 57,5 |
| Довжина [мм] | 228 |
| Кількість | 1 |
| Ширина [мм] | 294 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494 ₴




