
Фільтр повітряний VW Caddy II/Polo III 1.4 99-01
513 ₴
- В наявності
- Код: 1 457 433 539
+380 (99) 050-14-90
- +380 (98) 911-88-77Будемо раді відповісти на питання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний VW Caddy II/Polo III 1.4 99-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 030 129 620 C, 030 129 620 C, 030198620, 030198620, 1 457 433 539, 2700, 3013400, 595AP, 60171, 60306015000, A 2030, A1114, A11142, A18250, AF20089, AI5221, AP14922X, C19552, CA9096, CA90962, E372L, EAF408, F 026 401 738, JLP3856, JLP3856, LX 925 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 186 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 186 |
| Ширина [мм] | 140 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 513 ₴






